Oprema za navodnjavanje
Oprema za navodnjavanje vrhunske kvalitete. Širok asortiman profesionalnih i hobi programatora, satova za vodu i vrtnih raspršivača. Kupite online.
- Oprema za navodnjavanje, Svrdla za drvo, Vrtna crijeva i nastavci
GLETER ZA POVRŠINE 300MM RAVNI – INOX BW-FS300R
Oprema za navodnjavanje, Svrdla za drvo, Vrtna crijeva i nastavciGLETER ZA POVRŠINE 300MM RAVNI – INOX BW-FS300R
Gleter za površine – INOX, pogodan za kućne majstore, industriju i obrt. Oštrica od nehrđajućeg čelika osigurava dugotrajnu upotrebu.
Tehnički podaci:
- duljina: 300 mm
- ručka: šperploča
- oštrica: nehrđajući čelik
- ručka je opremljena rupama za držač
SKU: 0000111142 - Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodi
MJERAČ VLAGE ZA CVIJEĆE 17CM BFM17
Mjerač vlage za cvijeće pogodan je za osiguravanje pravilnog vlaženja tla kod nasada cvijeća i drugih biljaka. Mjerač vlage radi bez baterija, ekološki je prihvatljiv i jednostavan za korištenje. Umetnite ga u tlo do približne visine korijena, pričekajte i pomoću skale boja očitajte vlagu. Nakon upotrebe, izvadite mjerač i očistite ga.
Tehnički podaci
- ukupna duljina: 26 cm
- najveća mjerna dubina: 17 cm.
- osnovni rezultati mjerenja:
– crvena = presuho
– zelena = idealno
– plava = previše vlage
SKU: 0000126142 - Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodi
MJERAČ VLAGE ZA CVIJEĆE I BILJKE 31CM – BFM31
Mjerač vlage za cvijeće BFM31 neophodan je pribor za svakog ljubitelja biljaka koji želi svojim zelenim prijateljicama osigurati idealne uvjete za rast. Jednostavan, ali iznimno učinkovit uređaj bez baterija odmah vam pokazuje treba li vaša biljka vodu ili je tlo još uvijek dovoljno vlažno. S dužinom od 31 cm pogodan je i za dublje posude za cvijeće i žardinjere.
Tehnički podaci- ukupna dužina: 40 cm
- najveća mjerna dubina: 31 cm.
- osnovni rezultati mjerenja:
– crvena = presuho
– zelena = idealno
– plava = previše vlage.
SKU: 0000126141 - ID Tools, Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodi
VRTNI RAZDJELNIK ZA VODU ČETVEROKRAKI / VVR-4
Četverokraki razdjelnik za vodu s gumbima za regulaciju protoka.Tehnički podaci:
- 4x priključak za crijevo 1/2″
- priključak na slavinu 3/4″
- gumbi za podešavanje protoka
- kućište od kvalitetne umjetne mase
SKU: 0000108329 - ID Tools, Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodi
PIŠTOLJ ZA PRSKANJE ZA VRTNO CRIJEVO ZA ZALIJEVANJE VPC
ID Tools, Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodiPIŠTOLJ ZA PRSKANJE ZA VRTNO CRIJEVO ZA ZALIJEVANJE VPC
Pištolj za prskanje za vrtno crijevo u klasičnoj izvedbi omogućuje kontinuirano podešavanje vodenog mlaza, što osigurava učinkovito zalijevanje biljaka i pranje vanjskih površina.
Tehnički podaci:
- metalno kućište
- priključak 1/2″ – mjed
SKU: 0000108331 - ID Tools, Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodi
PIŠTOLJ ZA PRSKANJE ZA VRTNO CRIJEVO ZA ZALIJEVANJE 7 FUNKCIJA VPT
ID Tools, Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodiPIŠTOLJ ZA PRSKANJE ZA VRTNO CRIJEVO ZA ZALIJEVANJE 7 FUNKCIJA VPT
Pištolj za prskanje za vrtno crijevo sa 7 funkcija omogućuje potpunu kontrolu nad protokom vode, od nježnog prskanja za cvijeće do snažnog mlaza za čišćenje.
Tehnički podaci:
- metalno kućište
- priključak 1/2″
- materijal priključka: mjed
- 7 različitih funkcija (prskanje, mlaz, tuš, plosnati mlaz …)
SKU: 0000108334 - ID Tools, Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodi
PIŠTOLJ ZA PRSKANJE ZA VRTNO CRIJEVO NA PRODUŽETKU 7 FUNKCIJA 600MM VPT-60
ID Tools, Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodiPIŠTOLJ ZA PRSKANJE ZA VRTNO CRIJEVO NA PRODUŽETKU 7 FUNKCIJA 600MM VPT-60
Pištolj za prskanje za vrtno crijevo na produžetku omogućuje udobno i precizno zalijevanje s izborom između sedam različitih načina prskanja, osiguravajući optimalnu njegu za svaku vrstu biljaka.
Tehnički podaci:
- dužina: 600 mm
- priključak 1/2″
- metalno kućište
- 7 načina zalijevanja
- pomična glava pištolja za zalijevanje
- TPR ručka za bolje prianjanje
SKU: 0000108333 - ID Tools, Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodi
VRTNA PRSKALICA ZA ZALIJEVANJE CLASIC VZ-CLA
Vrtna prskalica je neizostavan alat za svakog vrtlara koji želi osigurati optimalnu vlagu za svoj travnjak i biljke uz minimalan trud i utrošak vremena.
Tehnički podaci:
- priključak 1/2″
- površina zalijevanja 255 m2
- kontinuirano podesiv domet i površina zalijevanja
- 16 x mlaznica
- igla za čišćenje mlaznica
- filter s mrežicom od nehrđajućeg čelika za jednostavno čišćenje
- brza spojka 1/2”
- otvori za pričvršćivanje u tlo
- prskalica je izrađena od materijala otpornog na udarce
- osigurava ravnomjerno navodnjavanje i zalijevanje
- radni tlak: 0.5 bar (min.)/5.5 bar (max.)
- materijal: PVC
SKU: 0000108348 - ID Tools, Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodi
MEHANIČKI SAT ZA KONTROLIRANO ZALIJEVANJE ILI NAVODNJAVANJE VUVM
ID Tools, Oprema za navodnjavanje, Svi proizvodiMEHANIČKI SAT ZA KONTROLIRANO ZALIJEVANJE ILI NAVODNJAVANJE VUVM
Mehanički vrtni sat omogućuje kontrolirano zalijevanje i navodnjavanje. Sat postavite na slavinu i na njega priključite crijevo za zalijevanje ili navodnjavanje.
Tehnički podaci:
- omogućuje kontrolirano zalijevanje i navodnjavanje
- programirani ciklus rada
- štedi vrijeme i kontrolira potrošnju vode
- tlak (min): 0 bar
- tlak (max): 8 bar
- temperatura vode (max): 60° C
- baterije: 2 x AA (nisu priložene)
Upute za uporabu: Mehanički vrtni sat VUVM 2019
SKU: 0000108336
Oprema za navodnjavanje – Pametni satovi i raspršivači za potpuno automatizirano zalijevanje vrta
Tražite li vrhunsko rješenje koje vam omogućuje potpuno automatizirano, precizno i iznimno učinkovito zalijevanje travnjaka, povrtnjaka ili cvjetnjaka točno u željeno vrijeme, čak i kada ste na odmoru ili poslovnom putu? Naša ponuda pod nazivom Oprema za navodnjavanje donosi sveobuhvatan asortiman digitalnih i analognih satova (programatora) za vodu, kružnih i pravokutnih raspršivača, sustava “kap po kap” te pratećih ventila. Dizajnirani s naglaskom na uštedu vode i laku ugradnju, ovi pametni uređaji osiguravaju optimalnu hidrataciju biljaka rano ujutro ili kasno navečer, eliminirajući potrebu za ručnim zalijevanjem prema najvišim standardima moderne hortikulture.
Digitalni programatori na baterije i visokoprecizni sektorski raspršivači
Glavna prednost koju nude naši artikli unutar kategorije Oprema za navodnjavanje je vrhunska tehnologija kontrole protoka i ravnomjernog raspršivanja tekućine bez stvaranja lokvi. Satovi za navodnjavanje montiraju se izravno na slavinu i omogućuju jednostavno programiranje učestalosti i trajanja ciklusa zalijevanja na LCD zaslonima otpornima na vremenske uvjete. S druge strane, sektorski i impulsni raspršivači pružaju mogućnost preciznog podešavanja kuta zakretanja (od 0° do 360°) i dometa dometa mlaza, što jamči da će svaka vlat trave dobiti točnu količinu vlage. Ako uz postavljanje automatskog zalijevanja u vašem dvorištu obavljate i složenije vodoinstalaterske zahvate, spajanje crijeva ili postavljanje jačeg pritiska iz bunara, svakako provjerite naše napredne Vodene pumpe i cijevi. Za sve popratne montažerske radove, rezanje ili fiksiranje nosača, predlažemo da istražite naš asortiman Ručni alati.
Tehničke karakteristike asortimana
U donjoj tablici pogledajte ključne značajke koje krase našu ponudu unutar kategorije Oprema za navodnjavanje:
| Karakteristika | Opis i glavne funkcionalne prednosti |
| Satovi za vodu | Digitalni i mehanički programatori s odabirom ciklusa i automatskim zatvaranjem ventila |
| Tipovi raspršivača | Pulsni, oscilirajući (pravokutni) i kružni modeli na šiljcima ili stabilnim postoljima |
| Otpornost na klimu | Kućišta s visokom UV zaštitom i vodonepropusnim brtvama za nesmetan rad na otvorenom |
| Ušteda resursa | Mogućnost spajanja senzora za kišu koji automatski prekida program tijekom padalina |
| Kompatibilnost | Standardizirani navoji (1/2″ i 3/4″) prilagođeni svim uobičajenim vrtnim slavinama |
Autonomni sustavi za zalijevanje travnjaka, staklenika i obiteljskih vrtova
Investicija u asortiman Oprema za navodnjavanje brzo se isplati svakom kućanstvu i poljoprivredniku jer eliminira rasipanje vode i sprječava sušenje biljaka uslijed ljetnih žega. Kako biste osigurali savršen dovod vode od slavine do samih raspršivača i programatora bez gubitka tlaka na spojevima, istražite našu ponudu u kategoriji Vrtna crijeva i nastavci. Za uredno skladištenje opreme i sklanjanje bubnjeva s crijevima s prolaza, provjerite naše artikle Oprema za vrt, gdje vas čekaju i robusni komposteri. Za čvrsto fiksiranje obujmica, ventila ili zidnih držača sustava, uvijek se možete osloniti na naše provjerene Setovi vijaka, Vijci za drvo ili Vezni elementi.
Tijekom instalacije, rezanja cijevi i podešavanja metalnih šiljaka prskalica u tvrdu zemlju, obavezno zaštitite svoje dlanove od prljavštine odabirom artikala iz kategorije Radne rukavice. Za precizno i potpuno ravno skraćivanje tankih cijevi sustava kap po kap, krojenje brtvi ili otvaranje ambalaže, istražite naše Olfa noževi koji su vrhunske kvalitete.
Kako biste osigurali savršenu vidljivost pri programiranju digitalnih zaslona u tamnim šahtovima, postavljanju mlaznica u mračnim kutovima staklenika ili tijekom kasnih večernjih provjera sustava uz artikl Oprema za navodnjavanje, svakako provjerite i našu LED rasvjetu koja će vam olakšati rad.
Glavne prednosti naše ponude
Potpuna automatizacija doma: Sustav samostalno pokreće i završava zalijevanje u idealnim noćnim ili ranim jutarnjim terminima, štedeći vaše vrijeme i trud.
Značajno manji računi za vodu: Precizni raspršivači i programatori osiguravaju ciljano navodnjavanje korijena, smanjujući isparavanje vode i do 50%.
Jednostavno upravljanje: Intuitivni izbornici na satovima omogućuju brzo postavljanje programa u svega nekoliko koraka, bez potrebe za stručnim znanjem.
Dugovječnost komponenti: Robusni unutarnji elektromagnetni ventili i visokokvalitetna plastika jamče besprijekoran rad kroz više vrtlarskih sezona.








