Rezni i brusni alat
- Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodi
ROTO RAŠPA Ø115MM GRUBO 2,5MM RT-115G
Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodiROTO RAŠPA Ø115MM GRUBO 2,5MM RT-115G
Roto turpija/ploča za struganje za kutnu brusilicu. Pogodna za obradu drveta i mekih materijala (plastika, guma itd.). Jednostavna ugradnja na kutnu brusilicu. Turpija/ploča za struganje ima zaobljenu radnu površinu i stoga je prikladna za obradu svih ravnih i neravnih površina, rubova, krivulja i slično.
Tehnički podaci:
- dimenzije: 115 x 22,2 mm
- brzina (maks.): 11 000 o/min
- oštrina: 2,5 mm/grubo
- materijal: čelik DC 01
- termokemijska obrada: nitrirano
- debljina: 0,7 mm
- u skladu s: MPA
- standard: EN 12413:2008, EN 847-1:2008
Prezentacijski video:
Roto turpija – univerzalni pribor za kutne brusilice!SKU: 0000112783 - Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodi
ROTO RAŠPA Ø125MM FINA RT-125F
Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodiROTO RAŠPA Ø125MM FINA RT-125F
Roto turpija/ploča za struganje za kutnu brusilicu. Pogodna za obradu drveta i mekih materijala (plastika, guma itd.). Jednostavna ugradnja na kutnu brusilicu. Turpija/ploča za struganje ima zaobljenu radnu površinu i stoga je prikladna za obradu svih ravnih i neravnih površina, rubova, krivulja i slično.
Tehnički podaci:
- dimenzije: 125 x 22,2 mm
- brzina (maks.): 11 000 o/min
- oštrina: 1,5 mm/fina oštrica
- materijal: čelik DC 01
- termokemijska obrada: nitrirano
- debljina: 0,7 mm
- u skladu s: MPA
- standard: EN 12413:2008, EN 847-1:2008
Prezentacijski video:
Roto turpija – univerzalni pribor za kutne brusilice!SKU: 0000112785 - Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodi
ROTO RAŠPA Ø125MM GRUBO RT-125
Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodiROTO RAŠPA Ø125MM GRUBO RT-125
Roto turpija/ploča za struganje za kutnu brusilicu. Pogodna za obradu drveta i mekih materijala (plastika, guma itd.). Jednostavna ugradnja na kutnu brusilicu. Turpija/ploča za struganje ima zaobljenu radnu površinu i stoga je prikladna za obradu svih ravnih i neravnih površina, rubova, krivulja i slično.
Tehnički podaci:
- dimenzije: 125 x 22,2 mm
- brzina (maks.): 11 000 o/min
- oštrina: 2,5 mm/grubo
- materijal: čelik DC 01
- termokemijska obrada: nitrirano
- debljina: 0,7 mm
- u skladu s: MPA
- standard: EN 12413:2008, EN 847-1:2008
- zaštićeni dizajn
Prezentacijski video:
Roto turpija – univerzalni pribor za kutne brusilice!SKU: 0000112784 - Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodi
BRUSNA PLOČA ZA INOX I METAL Ø115mm FS-115B60
Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodiBRUSNA PLOČA ZA INOX I METAL Ø115mm FS-115B60
Lepeljasta brusna ploča namijenjena je obradi, brušenju, čišćenju i poboljšanju površina na svim vrstama metala. Također je prikladna za obradu legiranih čelika i plemenitih metala. Zbog posebnog kućišta i cirkonijevih lamela, lamele se manje prljaju, imaju nisku razinu buke i osiguravaju dug vijek trajanja.
Tehnički podaci
- Količina: 1 komad
- Obrada: INOX / metal
- Zrnatost: 60
- Dimenzije: 115 x 22,23
- Broj okretaja (maks.): 80m/s – 13300U/min
- Visokokvalitetne cirkonijeve lamele
- U skladu s normom EN 13743
- OSA certifikat
- Proizvedeno u EU
SKU: 0000106169 - ID Tools, Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodi
BRUSNI PAPIR S ČIČKOM 115MM 12-DIJELNI SET BPJ12/115HQ
ID Tools, Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodiBRUSNI PAPIR S ČIČKOM 115MM 12-DIJELNI SET BPJ12/115HQ
Visokokvalitetni brusni papir s čičkom, osnova poliester – za preciznije i lakše brušenje.
Tehnički podaci:
- HQ – visoka kvaliteta
- 12 komada/univerzalno
- dimenzija: 115 mm
- 8x rupa za usisavanje
Granulacija:- 3 x 60
- 3 x 80
- 3 x 120
- 3 x 220
Profi line – profesionalna kvaliteta!SKU: 0000106691 - Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodi
BRUSNI DISK ZA ČIŠĆENJE 125MM RS 125SG
Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodiBRUSNI DISK ZA ČIŠĆENJE 125MM RS 125SG
Disk za čišćenje prikladan je za uklanjanje pora, boja, lakova, hrđe i prljavštine sa svih materijala. Učinak je sličan pjeskarenju. Prikladan je za drvo, metale, inox, bakar, itd. Koristi se i kao alat za satiniranje površina. Disk za čišćenje je prikladan za kutnu brusilicu.Tehnički podaci:
- INOX / metal
- dimenzija: 115 mm x 22.23 mm
- br. okretaja (max): 63m/s – 9800 o/min
- u skladu sa standardom EN 13743
Made in EU.
SKU: 0000106179 - ID Tools, Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodi
BRUSNA PLOČA DIJAMANTNA 100MM BDD 100 ZA STROJ ZA BRUŠENJE LISTOVA PILE SBZL 110
ID Tools, Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodiBRUSNA PLOČA DIJAMANTNA 100MM BDD 100 ZA STROJ ZA BRUŠENJE LISTOVA PILE SBZL 110
Dijamantna brusna ploča za brušenje HM listova (karbidna tvrdoća).
Tehnički podaci:
- promjer 100mm
- za stroj za brušenje listova pile (SBZL-110)
SKU: 0000107024 - Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodi
ČISTEĆI BRUSNI DISK 115MM RS 115SG
Rezne i brusne ploče za kutne brusilice – Za metal, inoks i kamen, Svi proizvodiČISTEĆI BRUSNI DISK 115MM RS 115SG
Čisteći brusni disk za uklanjanje.
Tehnički podaci:
- INOX/metal
- dimenzija: 115 mm x 22.23 mm
- br. okretaja (max.): 63 m/s – 11.000 o/min
- sukladno standardu EN 13743
Made in Europe.
SKU: 0000106178 - Pile i listovi pila, Svi proizvodi
DRŽAČ ZA METALNU PILU OŠTRICA 300 mm 123
Metalna pilna ploča s držačem koji odgovara svim standardnim metalnim pilnim pločama. Također omogućuje korištenje slomljenih pilnih ploča.
Tehnički podaci:
- univerzalni držač
- za metalne pilne ploče
- uključena pilna ploča: HSS/300 mm
SKU: 0000126081 - ID Tools, Pile i listovi pila, Svi proizvodi
LIST PILE KARBIDNA TVRDOĆA Ø160X40 ZLU-160X40
Profesionalni univerzalni list pile s HM – karbidnim vrhom za rezanje drva, plastike i metala.
Tehnički podaci:
- dimenzije: 160 mm x 20 mm x 40 zuba
- debljina: 1,8 mm
- širina rezanja: 2,7 mm
- 1 x odstojnik 16 mm
- maksimalna brzina: 8300/min
- HM – karbidni vrh
Profesionalni dizajn!
SKU: 0000106605 - ID Tools, Pile i listovi pila, Svi proizvodi
LIST PILE KARBIDNA TVRDOĆA Ø210X60 ZLU-210X60
Profesionalni univerzalni list pile s HM – karbidnim vrhom za rezanje drva, plastike i metala.
Tehnički podaci:
- dimenzije: 210 mm x 30 mm x 60 zuba
- debljina: 1,8 mm
- širina rezanja: 2,7 mm
- 1 x odstojnik: 25,4 mm
- maksimalna brzina: 6300/min
- HM – karbidni vrh
Profesionalni dizajn!
SKU: 0000106607 - ID Tools, Pile i listovi pila, Svi proizvodi
LIST PILE UNIVERZALNI HM Ø300X60 ZLU-300X60
Profesionalni univerzalni list pile s HM – karbidnim vrhom za rezanje drva, plastike i metala.
Tehnički podaci:
- dimenzije: 300 mm x 30 mm x 60 zuba
- debljina: 2,2 mm
- širina rezanja: 3,1 mm
- 1 x odstojnik 25,4
- maksimalna brzina: 4400/min
- HM – karbidni vrh
Profesionalna verzija – Profi Line!
SKU: 0000106609 - ID Tools, Pile i listovi pila, Svi proizvodi
LIST PILE UNIVERZALNI HM Ø350X60 ZLU-350X60
Profesionalni univerzalni list pile s HM – karbidnim vrhom za rezanje drva, plastike i metala.
Tehnički podaci:
- dimenzije: 350 mm x 30 mm x 60 zuba
- debljina: 2,2 mm
- širina rezanja: 3,1 mm
- 1 x odstojnik: 25,4 mm
- maksimalna brzina: 3800/min
- HM – karbidni vrh
Profesionalni dizajn!
SKU: 0000106610 - ID Tools, Pile i listovi pila, Svi proizvodi
LIST PILE UNIVERZALNI HM Ø400X60 ZLU-400X60
Profesionalni univerzalni list pile s HM – karbidnim vrhom za rezanje drva, plastike, metala.
Tehnički podaci:
- dimenzije: 400 mm x 30 mm x 60 zuba
- debljina: 2,5 mm
- širina rezanja: 3,4 mm
- 1 x odstojnik: 25,4 mm
- maksimalna brzina: 3300/min
- HM – karbidni vrh
Profesionalna verzija – Profi Line!
SKU: 0000106611 - ID Tools, Pile i listovi pila, Svi proizvodi
LIST PILE UNIVERZALNI HM Ø500X60 ZLU-500X60
Profesionalni univerzalni list pile s HM – karbidnim vrhom za rezanje drva, plastike, metala.
Tehnički podaci:
- dimenzije: 500 mm x 30 mm x 60 zuba
- debljina: 1,8 mm
- širina rezanja: 2,7 mm
- 1 x odstojnik: 25,4 mm
- maksimalna brzina: 2700/min
- HM – karbidni vrh
Profesionalna verzija – Profi Line!
SKU: 0000106612 - ID Tools, Pile i listovi pila, Svi proizvodi
LIST PILE KARBIDNA TVRDOĆA Ø150X24 ZL-150X24
List pile za rezanje drva s HM – karbidom.
Tehnički podaci:
- dimenzije: 150 mm x 20 mm x 24 zuba
- širina rezanja / zub: 2,0 mm
- širina lista: 1,2 mm
- odstojnik: 16 mm
- HM – karbid
- maksimalna brzina: 9000/min
također za ISKRA kružne pile
SKU: 0000106618 - Pile i listovi pila, Svi proizvodi
PILE ZA MODELARSKU PILU SET 22 DIJELA 540020
Set od 22 pila za modelarsku pilu. Pogodno za drvo i metal.
Tehnički podaci:
- 20x pila za drvo – Blitz
- dimenzije: 1 / 3 / 5 / 7 / 9
- 2x pila za metal – Finis
- dimenzije: 1 / 3
u praktičnom PVC pakiranju
Za modelarsku pilu:
SKU: 0000117620 - Listovi pila za ubodnu pilu, Svi proizvodi
LISTOVI ZA UBODNU PILU HM SET 5 DIJELOVA SS-1304
Set od 5 listova za ubodnu pilu. Pogodno za brze, ravne i paralelne rezove u mekom i tvrdom drvu i šperploči.
Tehnički podaci:
- za vrlo brze rezove
- debljina rezanja: 5 – 50 mm
- obradak: tvrdo i meko drvo, šperploča
- zubi: 4,0 mm / zubi po inču: 6 tpi / križno brušeno
- ukupna duljina: 100 mm
- visina lista: 8 mm
- debljina lista: 1,25 mm
- materijal: CrV legura – krom vanadij
pogodno za: ID Tools, AEG (Atlas Copco), Bosch, Elu, Flex, HItachi, Holz-Her, Lenox, Mafell, Makita, Metabo, Milwaukee
Proizvedeno u Njemačkoj!
SKU: 0000117729 - Listovi pila za ubodnu pilu, Svi proizvodi
LISTOVI ZA UBODNU PILU HM SET 5 DIJELOVA SS-1311
Set od 5 listova za ubodnu pilu. Pogodno za brzo rezanje lima, metala, obojenih metala i aluminija.
Tehnički podaci:
- za ravne rezove (debljina: 1,5 mm-3 mm)
- radak: željezo, obojeni metali, lim, aluminij
- debljina rezanja: 1,5 – 3 mm
- zubi: 1,2 mm / zubi po inču: 21 tpi
- duljina: 75 mm
- visina oštrice 8 mm
- debljina oštrice: 1,2 mm
- materijal: HSS
Pogodno za: ID Tools, AEG (Atlas Copco), Bosch, Elu, Festo, Flex, HItachi, Holz-Her, Lenox, Mafell, Makita, Metabo, Milwaukee
Proizvedeno u Njemačkoj!
SKU: 0000117749 - Listovi pila za ubodnu pilu, Svi proizvodi
LISTOVI ZA UBODNU PILU HM SET 5 DIJELOVA SS-1350F
Set od 5 listova za ubodne pile za rezanje raznih materijala. Univerzalni listovi za meko i tvrdo drvo, čelik, nehrđajući čelik i kuhinjske radne ploče (debljine do 95 mm). Listovi se odlikuju dugim vijekom trajanja.
Tehnički podaci:
- za brze ravne rezove / variozahn
- debljina rezanja: 3 – 100 mm
- za razne materijale
- zubi: 1,8 – 2,5 mm / zubi po inču: 10 -14 mm
- duljina: 135 mm
- visina lista: 8 mm
- debljina lista: 1,27 mm
- materijal: Bimetal, 65 – 67 HRC (HSS, Cobalt)
pogodno za: ID Tools, AEG (Atlas Copco), Bosch, Elu, Flex, HItachi, Holz-Her, Lenox, Mafell, Makita, Metabo
Proizvedeno u Njemačkoj!
SKU: 0000117762 - Listovi pila za ubodnu pilu, Svi proizvodi
LISTOVI ZA UBODNU PILU HM SET 5 DIJELOVA SS-1360
Set od 5 listova ubodne pile. Pogodno za precizne, čiste rezove u mekom i tvrdom drvu, iverici i plastičnim materijalima.
Tehnički podaci:
- za precizne i čiste rezove
- debljina rezanja: 3 – 60 mm
- radak: tvrdo i meko drvo, iverica, plastika
- zubi: 1,5 mm / zubi po inču: 17 tpi / križno brušeni / konusni – za čiste rezove
- duljina: 100 mm
- visina oštrice: 8 mm
- debljina oštrice: 1,45 mm
- materijal: CrV legura – krom vanadij
Pogodno za: ID Tools, AEG (Atlas Copco), Bosch, Elu, Flex, HItachi, Holz-Her, Lenox, Mafell, Makita, Metabo, Milwaukee
Proizvedeno u Njemačkoj.
SKU: 0000117739 - Listovi pila za ubodnu pilu, Svi proizvodi
LISTOVI ZA UBODNU PILU HM SET 5 DIJELOVA SS-1301KR
Set od 5 listova za ubodnu pilu. Pogodno za krivuljasto piljenje, čiste rezove u iverici i plastičnim materijalima.
Tehnički podaci:
- za zakrivljene rezove, krivulje
- debljina rezanja: 4 – 30 mm
- radatak: drvo, šperploča, plastika
- zubi: 2,5 mm / zubi po inču: 10 tpi / križno brušeni / konusni
- duljina oštrice: 100 mm
- visina oštrice: 8 mm
- debljina oštrice: 1,45 mm
- materijal: CrV legura – krom vanadij
Pogodno za: ID Tools, AEG (Atlas Copco), Bosch, Elu, Flex, Hitachi, Holz-Her, Lenox, Mafell, Makita, Metabo, Milwaukee
Proizvedeno u Njemačkoj!
SKU: 0000117727 - Listovi pila za ubodnu pilu, Svi proizvodi
LISTOVI ZA UBODNU PILU HM SET 5 DIJELOVA SS-1303
Set od 5 listova za ubodnu pilu. Prikladni su za brze i ravne rezove u mekom i tvrdom drvu, laminiranom drvu, šperploči i plastičnim materijalima.
Tehnički podaci:
- debljina rezanja: 10 mm – 45 mm
- obradak: tvrdo i meko drvo, laminirano drvo, šperploča, plastika
- zubi: 4,0 mm
- zubi po inču: 6 tpi / križno brušeni / konusni
- duljina: 100 mm
- visina lista: 8 mm
- debljina lista: 1,45 mm
- materijal: CrV legura – krom vanadij
prikladno za: ID Tools, AEG (Atlas Copco), Bosch, Elu, Flex, HItachi, Holz-Her, Lenox, Mafell, Makita, Metabo, Milwaukee
Proizvedeno u Njemačkoj!
SKU: 0000117728 - Listovi pila za ubodnu pilu, Svi proizvodi
LISTOVI ZA UBODNU PILU HM SET 5 DIJELOVA SS-1306
Set od 5 listova za ubodnu pilu. Pogodno za brze/grube rezove u mekom i tvrdom drvu i šperploči.
Tehnički podaci:
- za brze grube rezove
- debljina reza: 5 – 50 mm
- obradak: tvrdo i meko drvo, šperploča
- zubi: 3,0 mm / zubi po inču 8 mm
- duljina: 100 mm
- visina lista: 8 mm
- debljina lista: 1,25 mm
- materijal: visokolegirani CrV – krom vanadij
pogodno za: ID Tools, AEG (Atlas Copco), Bosch, Elu, Flex, HItachi, Holz-Her, Lenox, Mafell, Makita, Metabo, Milwaukee
Proizvedeno u Njemačkoj.
SKU: 0000117738 - Listovi pila za ubodnu pilu, Svi proizvodi
LISTOVI ZA UBODNU PILU HM SET 5 DIJELOVA SS-1313
Set od 5 listova za ubodnu pilu. Pogodni su za deblje materijale – brze i ravne rezove u metalu, obojenim metalima, aluminiju.
Tehnički podaci:
- za ravne rezove / debljina rezanja: 2,5 mm-6 mm)
- obradak: metal, obojeni metali, aluminij
- zubi: 2,0 mm / zubi po inču: 12 tpi
- duljina: 75 mm
- visina lista: 8 mm
- debljina lista: 1,0 mm
- materijal: HSS
pogodno za: ID Tools, AEG (Atlas Copco), Bosch, Elu, Flex, HItachi, Holz-Her, Mafell, Makita, Metabo
Proizvedeno u Njemačkoj!
SKU: 0000117760 - Listovi pila za ubodnu pilu, Svi proizvodi
LISTOVI ZA UBODNU PILU HM SET 5 DIJELOVA SS-1371
Set od 5 listova za ubodnu pilu. Prikladni su za obje strane, precizne i vrlo čiste rezove te za krivulje u mekom i tvrdom drvu i plastici.
Tehnički podaci:
- za krivulje – brzi/čisti rez
- debljina rezanja: 2 – 20 mm
- zubi: 1,3 mm / zubi po inču: 20 tpi
- obradak: tvrdo i meko drvo, plastika
- duljina: 75 mm
- visina lista: 8 mm
- debljina lista: 1,25 mm
- materijal: visokolegirani CrV – krom vanadij
prikladno za: ID Tools, AEG (Atlas Copco), Bosch, Elu, Flex, HItachi, Holz-Her, Lenox, Mafell, Makita, Metabo, Milwaukee
Proizvedeno u Njemačkoj!
SKU: 0000117748
Rezni i brusni alat: Preciznost i snaga za svaku namjenu
Dobrodošli u kategoriju reznog i brusnog alata na Interdiskont.hr, vašu destinaciju za profesionalni alat visoke kvalitete. Bez obzira jeste li iskusni majstor ili entuzijast, naša ponuda rezne i brusne opreme osigurat će vam preciznost, učinkovitost i sigurnost pri svakom radu.
Širok izbor za sve vaše potrebe
U našem asortimanu pronaći ćete sve što vam je potrebno za obradu različitih materijala – od drva i metala do betona i pločica. Nudimo širok izbor reznih alata poput:
- Rezne ploče
- Brušne ploče
- Pribor za brušenje
- Listovi za pile
- Rezni nastavci za brusilice
Naši brusni alati su dizajnirani da osiguraju savršenu završnu obradu, bilo da se radi o finom poliranju ili uklanjanju grubih površina. Otkrijte vrhunski pribor za brušenje lanaca, metalnih površina, drva ili umjetnih materijala.
Kvaliteta i izdržljivost na prvom mjestu
Svi naši proizvodi su izrađeni od izdržljivih materijala poput krom-vanadij čelika, što jamči dug vijek trajanja i otpornost na habanje. Bilo da vam treba alat za precizno rezanje aluminija ili moćno brušenje betona, Interdiskont.hr nudi rješenja koja će zadovoljiti i najzahtjevnije standarde.
Istražite našu ponudu i pronađite pravi alat za vaš sljedeći projekt. Uz Interdiskont.hr, svaki rez i svako brušenje bit će savršeni. Kupite sada i uvjerite se u kvalitetu!












































